СТУДІЯ QPLAZE

Ми розробляємо ігри для сучасних мобільних платформ.

Студія Qplaze заснована в 2000 році. За 17 років роботи ми випустили під власним брендом більш ніж 300 ігор і додатків для різних мобільних платформ, а також 14 проектів за ліцензіями Playboy, GSC - Stalker, кінокомпаній Central Partnership, Universal, компаній BMG-SONY, СТВ, «Союзмультфільм», телеканалів «Росія» и ТНТ.

Android та iOS ігри

Основним напрямком діяльності нашої студії є випуск сучасних Android та iOS ігор на рушії Unity3d під власною торговою маркою, а також розробка і брендування існуючих ігор для наших партнерів.

Онлайн ігри

За плечима нашої студії кілька успішно реалізованих онлайн проектів, починаючи з популярної у свій час гри Age Of Heroes Online і закінчуючи розрахованою на багатьох користувачів грою в техаський холдем PokerHouse для сучасних мобільних платформ.

Java ігри

На даний момент виробництво ігор на платформі J2ME призупинено. Але у зв'язку з тим, що ця платформа і досі користується популярністю в деяких країнах, ми пропонуємо на дистрибуцію великі каталоги Java ігор, створених за багато років розробки.

HTML5 ігри

Студія Qplaze розробляє сучасні HTML5 ігри, які відповідають усім сучасним вимогам. Наші HTML5 гри адаптовані для гри на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Співробітництво

  • Ліцензування каталогів ігор

    Ми володіємо великим каталогом Java і Android ігор і пропонуємо їх для дистрибуції на каналах операторів мобільного зв'язку і контент-провайдерів по всьому світу. Ми готові запропонувати велику кількість якісного контенту, локалізованного найбільш розповсюдженими мовами.

  • Аутсорсинг

    Ми пропонуємо свої послуги з розробки якісних, сучасних ігор і додатків для платформ Android та iOS. Розробка включає всі етапи, починаючи з дизайн-документу і концепт-арту і закінчуючи якісною графікою та інтеграцією монетизації в популярних рекламних і соціальних мережах.

  • ПРОДАЖ ГОТОВИХ ІГОР І РУШІЇВ

    Ми пропонуємо готові до ребрендингу і змін графіки ігри. А також ми готові запропонувати послуги з розробки графіки для існуючих на ринку рушіїв, таких як "Три-в-ряд" та інших.

  • Ми раді працювати з вами!

Каталоги ігор

Ви можете завантажити каталоги ігор, які ми пропонуємо для дистрибуції.

Каталог Android ігор

Каталог Java ігор

Каталог HTML5 ігор

Зв'яжіться з нами